U9 komanda

icon
PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdienaSvētdiena
1
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-16:45
VFS/NT TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
2
3
OLAINES KAUSS U9
(Olainē)
4
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
5
BABĪTES SPORTA KOMPLEKSĀ*
SAUSAIS TRENIŅŠ (NT)
16:15 - 17:00
BASEINS
17:20 - 18:20
6
LEDUS TRENIŅŠ
14:45-15:45
VFS/NT TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
7
8
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-16:45
VFS/NT TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
9
10
11
12
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
13
14
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-16:45
VFS/NT TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
15
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-16:45
VFS/NT TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
16
OLAINES KAUSS U8
(Olaine)
17
18
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
19
BABĪTES SPORTA KOMPLEKSĀ*
SAUSAIS TRENIŅŠ (NT)
16:15 - 17:00
BASEINS
17:20 - 18:20
20
LEDUS TRENIŅŠ
14:45-15:45
VFS/NT TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
21
22
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-16:45
VFS/NT TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
23
BHC37 ScreamingEagles
LBJČH
4. sabraukums
(Tukuma ledus halle)
24
25
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
26
BABĪTES SPORTA KOMPLEKSĀ*
SAUSAIS TRENIŅŠ (NT)
16:15 - 17:00
BASEINS
17:20 - 18:20
27
LEDUS TRENIŅŠ
15:00 - 16:00
VFS/NT TRENIŅŠ
16:15 - 17:15
28
29
LEDUS TRENIŅŠ
OLAINĒ
15:45-16:45
30
BHC37 WildCats
LBJČH
4. sabraukums
(Vidzemes OC ledus halle)
Valmiera
31
PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdienaSvētdiena
1
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
2
BABĪTES SPORTA KOMPLEKSĀ*
SAUSAIS TRENIŅŠ (NT)
16:15 - 17:00
BASEINS
17:20 - 18:20
3
LEDUS TRENIŅŠ
14:45 - 15:45
VFS/NT TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
4
5
LEDUS TRENIŅŠ
OLAINĒ
15:45-16:45
6
TURNĪRS OLAINĒ
U9
7
TURNĪRS TUKUMĀ
U8
8
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
9
BABĪTES SPORTA KOMPLEKSĀ*
SAUSAIS TRENIŅŠ (NT)
16:15 - 17:00
BASEINS
17:20 - 18:20
10
LEDUS TRENIŅŠ
14:45-15:45
VFS/NT TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
11
12
LEDUS TRENIŅŠ
OLAINĒ
15:45-16:45
13
14
TUKUMA DOMES KAUSS
U9
15
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
16
BABĪTES SPORTA KOMPLEKSĀ*
SAUSAIS TRENIŅŠ (NT)
16:15 - 17:00
BASEINS
17:20 - 18:20
17
LEDUS TRENIŅŠ
14:45-15:45
VFS/NT TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
18
19
20
21
Turnīrs U8
(Lietuva)
22
23
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
24
LEDUS TRENIŅŠ
14:45-15:45
VFS/NT TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
25
26
27
Turnīrs U9
(Lietuva)
28
Turnīrs U9
(Lietuva)
29
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
30
BABĪTES SPORTA KOMPLEKSĀ*
SAUSAIS TRENIŅŠ (NT)
16:15 - 17:00
BASEINS
17:20 - 18:20
PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdienaSvētdiena
1
LEDUS TRENIŅŠ
14:30 - 15:30
VFS/NT TRENIŅŠ
15:45 - 16:45
2
3
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-16:45
VFS/NT TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
4
5
6
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
7
BABĪTES SPORTA KOMPLEKSĀ*
SAUSAIS TRENIŅŠ (NT)
16:15 - 17:00
BASEINS
17:20 - 18:20
8
LEDUS TRENIŅŠ
14:30 - 15:30
VFS/NT TRENIŅŠ
15:45 - 16:45
9
10
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-16:45
VFS/NT TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
11
12
13
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
14
BABĪTES SPORTA KOMPLEKSĀ*
SAUSAIS TRENIŅŠ (NT)
16:15 - 17:00
BASEINS
17:20 - 18:20
15
LEDUS TRENIŅŠ
14:30-15:30
VFS/NT TRENIŅŠ
15:45 - 16:45
16
17
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-16:45
VFS/NT TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
18
19
20
21
22
23
24
25
SEZONAS NOSLĒGUMA
PASĀKUMS
26
27
28
29
30
31

VFS – Vispārējās fiziskās sagatavošanas treniņš

NT – Nūjas tehnika (uz treniņu ir jābūt līdzi hokeja nūjai un hokeja cimdiem)

*BABĪTES SPORTA KOMPLEKSS – Jūrmalas iela 17, Piņķi, Babītes novads, LV-2107

** Olaines pilsētas slidotava – Kūdras iela 5, Olaine, Olaines pilsēta, LV-2114