U9 komanda

icon
PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdienaSvētdiena
1
2
LEDUS TRENIŅŠ
16:00-17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
3
LEDUS TRENIŅŠ
14:45-15:45
4
5
6
7
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
8
BABĪTES SPORTA KOMPLEKSĀ*
SAUSAIS TRENIŅŠ (NT)
16:15 - 17:00
BASEINS
17:20 - 18:20
9
LEDUS TRENIŅŠ
14:45-15:45
VFS/NT TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
10
11
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-16:45
VFS/NT TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
12
BHC37 ScreamingEagles
LBJČH
1. sabraukums
(Tukums)
13
14
LEDUS TRENIŅŠ
15:45 - 16:45
VFS/NT TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
15
BABĪTES SPORTA KOMPLEKSĀ*
SAUSAIS TRENIŅŠ (NT)
16:15 - 17:00
BASEINS
17:20 - 18:20
16
LEDUS TRENIŅŠ
14:45-15:45
VFS/NT TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
17
18
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-16:45
VFS/NT TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
19
BHC37 WildCats
LBJČH
2. sabraukums
(Tukums)
20
21
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
22
BABĪTES SPORTA KOMPLEKSĀ*
SAUSAIS TRENIŅŠ (NT)
16:15 - 17:00
BASEINS
17:20 - 18:20
23
LEDUS TRENIŅŠ
14:45-15:45
VFS/NT TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
24
25
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-16:45
VFS/NT TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
26
BHC37 ScreamingEagles
LBJČH
2. sabraukums
(Tukums)
27
28
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
29
BABĪTES SPORTA KOMPLEKSĀ*
SAUSAIS TRENIŅŠ (NT)
16:15 - 17:00
BASEINS
17:20 - 18:20
30
LEDUS TRENIŅŠ
14:45-15:45
VFS/NT TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
31
PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdienaSvētdiena
1
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-16:45
VFS/NT TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
2
3
4
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
5
BABĪTES SPORTA KOMPLEKSĀ*
SAUSAIS TRENIŅŠ (NT)
16:15 - 17:00
BASEINS
17:20 - 18:20
6
LEDUS TRENIŅŠ
14:30 - 15:30
VFS/NT TRENIŅŠ
15:45 - 16:45
7
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-16:45
8
9
10
SKABARGAS KAUSS
(Tukums)
11
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
12
BABĪTES SPORTA KOMPLEKSĀ*
SAUSAIS TRENIŅŠ (NT)
16:15 - 17:00
BASEINS
17:20 - 18:20
13
LEDUS TRENIŅŠ
14:45-15:45
VFS/NT TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
14
15
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-16:45
VFS/NT TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
16
BHC37 ScreamingEagles
LBJČH
3. sabraukums
(Volvo ledus halle)
_____________________
BHC37 WildCats
LBJČH
3. sabraukums
(Tukums)
17
18
LEDUS TRENIŅŠ
15:45 - 16:45
VFS/NT TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
19
BABĪTES SPORTA KOMPLEKSĀ*
SAUSAIS TRENIŅŠ (NT)
16:15 - 17:00
BASEINS
17:20 - 18:20
20
LEDUS TRENIŅŠ
14:45-15:45
VFS/NT TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
21
22
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-16:45
VFS/NT TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
23
24
SKABARGAS KAUSS U8
(Tukums)
25
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
26
BABĪTES SPORTA KOMPLEKSĀ*
SAUSAIS TRENIŅŠ (NT)
16:15 - 17:00
BASEINS
17:20 - 18:20
27
LEDUS TRENIŅŠ
14:45-15:45
VFS/NT TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
28
PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdienaSvētdiena
1
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-16:45
VFS/NT TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
2
3
OLAINES KAUSS U9
(Olainē)
4
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
5
BABĪTES SPORTA KOMPLEKSĀ*
SAUSAIS TRENIŅŠ (NT)
16:15 - 17:00
BASEINS
17:20 - 18:20
6
LEDUS TRENIŅŠ
14:45-15:45
VFS/NT TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
7
8
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-16:45
VFS/NT TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
9
OLAINES KAUSS U8
(Olaine)
10
11
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
12
BABĪTES SPORTA KOMPLEKSĀ*
SAUSAIS TRENIŅŠ (NT)
16:15 - 17:00
BASEINS
17:20 - 18:20
13
LEDUS TRENIŅŠ
14:45-15:45
VFS/NT TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
14
15
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-16:45
VFS/NT TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
16
17
18
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
19
BABĪTES SPORTA KOMPLEKSĀ*
SAUSAIS TRENIŅŠ (NT)
16:15 - 17:00
BASEINS
17:20 - 18:20
20
LEDUS TRENIŅŠ
14:45-15:45
VFS/NT TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
21
22
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-16:45
VFS/NT TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
23
BHC37 ScreamingEagles
LBJČH
4. sabraukums
(Tukuma ledus halle)
24
25
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
26
BABĪTES SPORTA KOMPLEKSĀ*
SAUSAIS TRENIŅŠ (NT)
16:15 - 17:00
BASEINS
17:20 - 18:20
27
LEDUS TRENIŅŠ
14:45-15:45
VFS/NT TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
28
29
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-16:45
VFS/NT TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
30
BHC37 WildCats
LBJČH
4. sabraukums
(Vidzemes OC ledus halle)
Valmiera
31

VFS – Vispārējās fiziskās sagatavošanas treniņš

NT – Nūjas tehnika (uz treniņu ir jābūt līdzi hokeja nūjai un hokeja cimdiem)

*BABĪTES SPORTA KOMPLEKSS – Jūrmalas iela 17, Piņķi, Babītes novads, LV-2107

** Olaines pilsētas slidotava – Kūdras iela 5, Olaine, Olaines pilsēta, LV-2114