U13 komanda

icon
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
NOMETNE
15
NOMETNE
16
NOMETNE
17
NOMETNE
18
NOMETNE
19
NOMETNE
20
NOMETNE
21
22
23
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
24
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
25
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
26
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
27
28
29
VFS/NT TRENIŅŠ
17:30 - 18:20
LEDUS TRENIŅŠ
18:45 - 19:45
30
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
31
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
1
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
2
LEDUS TRENIŅŠ
15:45 - 16:45
VFS TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
3
4
5
VFS/NT TRENIŅŠ
17:30 - 18:20
LEDUS TRENIŅŠ
18:45 - 19:45
6
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
7
8
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
9
LEDUS TRENIŅŠ
15:45 - 16:45
VFS TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
10
11
12
VFS/NT TRENIŅŠ
17:30 - 18:20
LEDUS TRENIŅŠ
18:45 - 19:45
13
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
14
15
TURNĪRS
Amber Puck
Liepājā
16
TURNĪRS
Amber Puck
Liepājā
17
18
19
VFS/NT TRENIŅŠ
17:30 - 18:20
LEDUS TRENIŅŠ
18:45 - 19:45
20
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
21
22
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
23
TURNĪRS
Baltkrievijā
24
TURNĪRS
Baltkrievijā
25
TURNĪRS
Baltkrievijā
26
27
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
28
29
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
30
LEDUS TRENIŅŠ
15:45 - 16:45
VFS TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
31
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
1
2
VFS/NT TRENIŅŠ
17:30 - 18:20
LEDUS TRENIŅŠ
18:45 - 19:45
3
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
4
5
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
6
LEDUS TRENIŅŠ
15:45 - 16:45
VFS TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
7
8
9
VFS/NT TRENIŅŠ
17:30 - 18:20
LEDUS TRENIŅŠ
18:45 - 19:45
10
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
11
12
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
13
LEDUS TRENIŅŠ
15:45 - 16:45
VFS TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
14
15
16
VFS/NT TRENIŅŠ
17:30 - 18:20
LEDUS TRENIŅŠ
18:45 - 19:45
17
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 17:45
18
19
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 17:45
20
LEDUS TRENIŅŠ
15:45 - 16:45
VFS TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
21
22
23
VFS/NT TRENIŅŠ
17:30 - 18:20
LEDUS TRENIŅŠ
18:45 - 19:45
24
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 17:45
25
26
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 17:45
27
LEDUS TRENIŅŠ
15:45 - 16:45
VFS TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
28
29
30
VFS/NT TRENIŅŠ
17:30 - 18:20
LEDUS TRENIŅŠ
18:45 - 19:45

VFS – Vispārējās fiziskās sagatavošanas treniņš

NT – Nūjas tehnika (uz treniņu ir jābūt līdzi hokeja nūjai un hokeja cimdiem)

*BABĪTES SPORTA KOMPLEKSS – Jūrmalas iela 17, Piņķi, Babītes novads, LV-2107

** Olaines pilsētas slidotava – Kūdras iela 5, Olaine, Olaines pilsēta, LV-2114