U11 komanda

icon
PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdienaSvētdiena
1
2
K.Skrastiņa piemiņas kauss
"DZELZS VĪRS"
(Tukuma ledus halle)
3
LBJČH spēle
BHC37 - HK Kurbads
14:30 - 16:00
(Inbox ledus halle)
4
BABĪTES SPORTA KOMPLEKSĀ*
SAUSAIS TRENIŅŠ (NT)
17:00 - 18:00
BASEINS
18:20 - 19:20
5
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
6
7
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
8
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:20
LEDUS TRENIŅŠ
18:45 - 19:45
9
10
LBJČH spēle
BHC37 - HS Rīga
11:30 - 13:00
(HS Rīga ledus halle)
11
LEDUS TRENIŅŠ
16:00-17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 17:45
12
LBJČH spēle
BHC37 - HS Mārupe
10:45 - 12:15
(Mārupes ledus halle)
13
14
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
15
LEDUS TRENIŅŠ
15:45 - 16:45
VFS TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
16
17
18
BABĪTES SPORTA KOMPLEKSĀ*
SAUSAIS TRENIŅŠ (NT)
17:00 - 18:00
BASEINS
18:20 - 19:20
19
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
20
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
21
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
22
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:20
LEDUS TRENIŅŠ
18:45 - 19:45
23
24
LBJČH spēle
BHC37 - Pārdaugava 08
14:30-16:00
(Inbox ledus halle)
25
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 17:45
26
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 17:45
27
LEDUS TRENIŅŠ
16:15 - 17:15
VFS TRENIŅŠ
17:30 - 18:00
28
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 17:45
29
30
LBJČH spēle
BHC37 - HS Mogo 08
(Mogo ledus halle)
12:45 - 14:00
31
PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdienaSvētdiena
1
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 17:45
2
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 17:45
3
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
4
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 17:45
5
6
7
LBJČH spēle
Brocēnu NBJSS - BHC37
(Volkswagen ledus halle)
8
9
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 17:45
10
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
11
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 17:45
12
RIGA CUP
13
RIGA CUP
14
RIGA CUP
15
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 17:45
16
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 17:45
17
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
18
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 17:45
19
20
K.Skrastiņa piemiņas kauss
"DZELZS VĪRS"
(Mogo ledus halle)
21
22
LBJČH spēle
BHC37 - Talsu NSS/THK
18:15 - 19:45
(Inbox ledus halle)
23
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 17:45
24
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 17:45
25
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 17:45
26
VFS TRENIŅŠ
17:00 - 18:15
LEDUS TRENIŅŠ
18:45 - 19:45
27
28
29
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 17:45
30
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdienaSvētdiena
1
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
2
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
3
VFS TRENIŅŠ
17:00 - 18:15
LEDUS TRENIŅŠ
18:45 - 19:45
4
5
6
7
TURNĪRS
Krievijā
8
TURNĪRS
Krievijā
9
TURNĪRS
Krievijā
10
TURNĪRS
Krievijā
11
12
13
BABĪTES SPORTA KOMPLEKSĀ*
SAUSAIS TRENIŅŠ (NT)
17:00 - 18:00
BASEINS
18:20 - 19:20
14
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
15
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
16
LEDUS TRENIŅŠ
15:30-16:45
VFS/NT TRENIŅŠ
17:00 - 18:00
17
VFS TRENIŅŠ
17:00 - 18:15
LEDUS TRENIŅŠ
18:45 - 19:45
18
K.Skrastiņa piemiņas kauss
???
19
20
21
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
22
LEDUS TRENIŅŠ
16:00 - 17:00
VFS TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
23
LEDUS TRENIŅŠ
15:45-17:00
VFS/NT TRENIŅŠ
17:15 - 18:15
24
25
SEZONAS NOSLĒGUMA
PASĀKUMS
26
27
28
29
30
31

VFS – Vispārējās fiziskās sagatavošanas treniņš

NT – Nūjas tehnika (uz treniņu ir jābūt līdzi hokeja nūjai un hokeja cimdiem)

*BABĪTES SPORTA KOMPLEKSS – Jūrmalas iela 17, Piņķi, Babītes novads, LV-2107

** Olaines pilsētas slidotava – Kūdras iela 5, Olaine, Olaines pilsēta, LV-2114